Marmaris – Göcek Koyları – Marmaris

1. Gün Cumartesi
Cumartesi akşamüstü 17.30 da Marmaris Netsel Marina'da teknemizde buluşma. Teknemize yerleşmemizin ardından ortaklaşa alacağımız kumanyamız için alışverişe çıkıyoruz. Kumanyamızı teknemize yerleştirdikten sonra akşam yemeği Marmaris'te serbest. Geceleme teknemizde.

2. Gün Pazar 

Sabah alınan kahvaltıdan sonra, teknemizin üzerindeki sabit ve hareketli donanımı tanıyıp, teknemizi seyre hazırladıktan sonra halatlarımızı çözüyoruz. Gün içinde yelken yapıp, yüzme molası verip, akşama Marmaris civarındaki bir koyda geceliyoruz.

Hafta boyunca, gündüz yelken yapıp, değişik koylarda verilen yüzme molalarıyla değerlendirdikten sonra, akşamları Göcek'in güzel koylarından birinde geceliyoruz. İsteğe bağlı olarak bir akşam Göcek veya Fethiye limanlarından birinde geceleyebiliriz.

6. Gün Perşembe Ekincik
Sabah alınan kahvaltı sonrası, Ekincik limanına yola çıkıyoruz. Gün içerisinde yelken yapıp verilen yüzme molalarının ardından Ekincik'e yanaşıyoruz. İsteyenler Dalyan nehir turuna katılabilir (ekstra). 

7. Gün Cuma

Sabah alınan kahvaltıdan sonra, Ekincik limanından dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Yelken ve yüzme molalarından sonra akşam Marmaris Netsel Marina'ya yanaşıyoruz. Tekneden ayrılma Cumartesi sabahı 09.00 dır.
Önemli Not: Göcek Koylarındaki programımız, uğrayacağımız koylar ve limanlar grubun ortak kararına ve hava şartlarına göre belirlenecektir. 
 
TARİH ARALIĞI
FİYAT
02/03 - 05/04
€ 700/kişi
06/04 - 24/05
€ 750/kişi
25/05 - 13/09
€ 800/kişi
14/09 - 01/11
€ 750/kişi
02/11 - 31/12
€ 700/kişi
     
FİYATA DAHİL OLANLAR
  • Kaptanlık (Temel Yelken Eğitimi)
  • Çarşaf Takımı ve Deniz Havlusu
  • Şişme Bot ve Kıçtan Takma motor
  • Transitlog (Seyir İzin Belgesi)
  • Kürek Sörfü (SUP)
  • Son Temizlik
  • Mazot
 FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
  • Kumanya (ortak olarak alınacaktır)
  • Dışarıda alınan yemekler

 Konaklama:
Teknemizde iki kişilik üç kabin bulunmakta olup, salon da yatak olarak kullanılabilmektedir.
Kabinde tek kişi konaklama farkı € 400 dur.
Önemli Not:
Fiyatlarımız bireysel katılımlı gezilerimiz için geçerli olan fiyatlardır. Bireysel katılımlı gezilerimiz en az 4 katılımcı ile gerçekleşmektedir.
Kendi grubunuzu oluşturarak, kendi programınızı yapmak isterseniz, lütfen Size Özel Geziler sayfamızı ziyaret ediniz.